Kniha návštěv

Poděkování za III. ročník

Datum: 30.01.2015 | Vložil: Jirka

Tímto bych chtěl poděkovat Vám všem návštěvníkům Liteňfestu, dále také účinkujícím kapelám, panu zvukařovi Honzovi, samozřejmě sponzorům. Díky, že pomáháte jakýmkoli způsobem festivalu Liteňfest a podporujete akci, která je určena pro všechny co mají rádi dobrou českou muziku... Děkuji. Jirka Buriánek (BURY)

Poděkování

Datum: 30.05.2013 | Vložil: Jirka

Tímto bych chtěl poděkovat Vám všem, kteří jste se nějakým způsobem podíleli na 2. ročníku Liteňfestu. Poděkování je to skutečně výrazné. Obrovký dík si zaslouží pan zvukař Honza, který i přes nepřízeň počasí neztrácel hlavu, ani když už mu voda ohrožovala drahé ozvučovací vybavení a takřka mu teklo do bot. Další dík patří všem kapelám, které se zúčastnily a hrály naplno, i když publikum nebylo nikterak početné a zima a déšť k pohodě na pódiu určitě nepřispívali. Děkuji moderátorovi Ondrovi (Dudasovi) za to, že bezvadně provázel slovem celý festival. Mnohé díky patří sponzorům, kteří podpořili festival v Litni. V neposlední řadě opět velký dík patří všem posluchačům a návštěvníkům Liteňfestu, kteří se nenechali odradit nepříznivým počasím a přišli si poslechnout a podpořit vystupující kapely. Jméno letošnímu ročníku bych dal ,,Mokrý ročník". Všichni kdo se zůčastnili festivalu osobně, mi jistě dají za pravdu, že toto jméno se letošnímu ročníku skutečně hodí. Byl to slutečně křest, ale nebyl to jak se říká křest ohněm, ale byl to doslova křest deštěm. Na závěr nezbývá, než si přát, aby se konaly i další ročníky Liteňfestu a hlavně aby byly vždy zalité sluncem a ne deštěm.

Budu se těšit opět za rok na viděnou v Litni.

Za tým připravující Liteňfest Vám děkuje Jirka Buriánek (Bury)

hodnocení

Datum: 06.06.2012 | Vložil: Jolana

Dobrých akcí není nikdy dost. Bohužel bylo hodně akcí okolo ,tak byla malá návštěvnost.Jen tak dál.

Poděkování

Datum: 04.06.2012 | Vložil: pořadatel

Tímto bych chtěl poděkovat všem co se zúčastnili festivalu v Litni. Děkuji kapelám za velmi pěknou hudbu, panu zvukařovi za super ozvučení celé akce, Ondrovi (Dudasovi) za moderování festivalu a v neposlední řadě Vám všem, kteří jste přišli jako diváci a posluchači. Budeme rádi, když sem do diskuze přidáte Váš názor a hodnocení jak se Vám fastival v Litni líbil. Pevně doufám, že tento v podstatě ,,nultý ročník" festivalu v Litni, bude začátkem tradice pořádání hudebních festivalů v obci Liteň.

Re: Poděkování

Datum: 06.06.2012 | Vložil: Sláva Cón

Výborně připravený festival, krásné prostředí, velmi dobrý zvuk, občersteví rocněž nemělo chybu.
Moc Vám fandím: opakovat, opakovat...

Pěkné

Datum: 03.06.2012 | Vložil: Marek

Včera jsem byl moc spokojený, Liteňfest se opravdu vydařil!

návrh

Datum: 22.05.2012 | Vložil: Míša

Vrcholí jaro, pupeny se nalévají ... doporučoval bych pro festival název : "Nalitá Liteň" :-)

Re: návrh

Datum: 22.05.2012 | Vložil: Bury

Uvidíme jestli zůstane jen u nalitých pupenů... :-)

sem pro vás složil...

Datum: 13.05.2012 | Vložil: karel pazderka

Na festivalu v Litni
hrajou pecky kvalitni.
Tak sebou kmitni
ať si na festivalu v Litni.

Re: sem pro vás složil...

Datum: 14.05.2012 | Vložil: pořadatel

Děkujeme :-)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek